Na czym polega strategia ruletki 24+8?

strategia ruletki 24+8

Grinderzy powinni stosować podejście do ruletki 24+8, ponieważ jest ono powolne i pozwala uniknąć długich serii zwycięstw i katastrofalnych porażek. Jej zwolennicy uważają, że jeśli będziesz cierpliwy, masz znaczną szansę na wygraną lub odzyskanie pieniędzy przy każdym spinie.

Celem tego podejścia jest pokrycie większości liczb na planszy. W rezultacie w zdecydowanej większości spinów albo wygrasz, albo stracisz pieniądze. Dobrą stroną jest to, że kasyna online to obsługują

Przewodnik po strategii ruletki 24+8: krok po kroku

strategia ruletki 24+8

Przyjrzyjmy się bliżej metodzie ruletki 24+8 i przeanalizujmy ją krok po kroku. Zauważysz, że korzystanie z tej strategii obstawiania ruletki jest bardzo proste.

Krok 1

Zacznij od postawienia 10 żetonów na pierwszą (1–12) i ostatnią (25–36) dziesiątkę. Kiedy jest to opłacalne, daje to 2:1.

Krok 2

Umieść kolejne dziesięć pojedynczych żetonów w środkowym tuzinie (numery 13–24). Nie będziesz w stanie obstawić ich wszystkich, ale możesz obstawić 10 z 12, pozostawiając ci zakład tylko na 23 i 24. Jeśli zakłady na pojedynczy numer okażą się pomyślne, zakłady na pojedynczy numer wypłacają 35:1.

Wszystkie z 36 liczb na planszy oprócz dwóch zostały już uwzględnione. Czas odpocząć i obejrzeć ruletkę w akcji. Otrzymasz wypłatę w wysokości 35:1 i zysk w wysokości sześciu jednostek, jeśli kulka wyląduje w jednej z kieszeni z pojedynczym numerem, na którą obstawiasz.

Chociaż zwykle tak się nie dzieje, nawet jeśli tak się dzieje, i tak wychodzisz, nawet jeśli wylądujesz w pierwszym lub drugim tuzinie, ponieważ za 10 postawionych 10 otrzymasz zwrot 20 jednostek, a w drugim tuzinie stracisz 10 i 10 w środku.

Logika tego systemu mówi, że potrzeba dużo pecha, aby piłka wylądowała na 23 lub 24, czyli jedynych dwóch liczbach, na które w naszym scenariuszu nie obstawiałeś.

Podejście do ruletki 24+8 zostało teraz wyjaśnione. Skupmy się teraz na jego skuteczności.

Czy strategia ruletki 24+8 jest skuteczna?

strategia ruletki 24+8

Strategia ruletki 24 plus 8 jest niewątpliwie intuicyjnie poprawna. Jest całkiem prawdopodobne, że wygrasz pieniądze, ponieważ pod uwagę brana jest większość możliwych wyników, a arytmetyczne zakłady zapewniają, że wygrasz w większości przypadków.

Podobnie jak wiele strategii ruletki, ta działa dobrze, gdy działa, i gorzej, gdy nie działa. Rozważ to: jeśli raz przegrasz, stracisz 30 jednostek, a dotarcie do punktu początkowego zajmie pięć kolejnych zwycięskich zakładów. Jest to prawdą nawet w zmodyfikowanych systemach ruletki 24+8, które widzieliśmy.

Wbrew temu, co moglibyśmy sądzić, każdy numer ruletki ma takie samo prawdopodobieństwo trafienia jak każdy inny, co jeszcze bardziej pogłębia dylemat. Oznacza to, że chociaż omówiliśmy praktycznie wszystkie alternatywy, prawdopodobieństwo pojawienia się 23 lub 24 jest jednakowe.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *